Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najcześciej czytane

 1. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 2. Zarzut za posiadanie amfetaminy

  Kryminalni łęczyckiej komendy zatrzymali 30 – latka i zabezpieczyli blisko 19 gram amfetaminy. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Znalezisko z okresu II Wojny Światowej

  Policjanci z łęczyckiej komendy zabezpieczali teren stanowiska archeologicznego na którym znaleziono 9 min pochodzących z okresu II Wojny Światowej.

 4. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 5. Spotkanie z mediatorem

  3 listopada 2016 roku z inicjatywy kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy zorganizowano spotkanie z mediatorem Polskiego Centrum Mediacji Oddział w Warszawie z siedzibą w Łodzi Agatą Jóźwiak – Grudziecką.

 6. Dzień Walki z Handlem Ludźmi

  18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. W tym roku będą to już XII obchody. Szczególnie tego dnia organy ścigania, w tym Policja, organizacje rządowe jak i pozarządowe starają się uświadomić społeczeństwu, czym jest handel ludźmi i jak się ustrzec, aby nie zostać ofiarą tego przestępstwa. Jesteś ofiarą lub świadkiem handlu ludźmi? Poinformuj!

 7. Piknik Kajakowy z Policją

  2 września 2018 roku nad zalewem miejskim odbył się „Rodzinny Piknik Kajakowy”. Był to już czwarta tego typu impreza zorganizowana przez Urząd Miasta Łęczyca, w której jak co roku uczestniczyli policjanci z Łęczycy.

 8. Wojewódzkie obchody Święta Policji w Garnizonie Łódzkim

  Wojewódzkie Obchody Święta Policji w tym roku odbyły się w Skierniewicach. W trakcie uroczystości odznaczono policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

 9. Policja apeluje -”Piłeś nie jedź”

  Pomimo podejmowanych działań dotyczących eliminowania nietrzeźwych kierujących poruszających się po drogach naszego powiatu, przepisy te nadal są lekceważone zwłaszcza przez użytkowników jednośladów, którzy stanowią jedną z najbardziej zagrożonych grup uczestników ruchu drogowego.

 10. Powiatowe eliminacje PAB powiatu łęczyckiego

  27 października 2017 roku na terenie Szkoły Podstawowej numer 4 w Łęczycy odbyły się powiatowe eliminacje XII edycji ,, Konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie” w ramach programu Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. W zmaganiach drugoklasistów udział wzięło 6 drużyn naszego powiatu. Zwycięska drużyna reprezentować będzie Łęczycę w eliminacjach wojewódzkich.

Linki

Tagi

substancje psychotropowe pasy marihuana poszukiwany fałszywy alarm program profilaktyczny profilaktyka Turniej odblaski rozbój próby samobójcze kradzież rozbójnicza ferie prewencja nietrzeźwy rowerzysta oszustwo kradzież działania ruchu drogowego niewybuch debata porozumienie uszkodzenie mienia bójka i pobicie nietrzeźwi kierujący uratowana przez policjantów nietrzeźwa matka kryminalni program po służbie włamanie ustawa o ochronie zwierząt prolilaktyka dzielnicowy ruch drogowy święto policji narkotyki poszukiwania podsumowanie wychłodzenie organizmu kontrabanda kradzież z włamaniem akcyza weekend na drodze uprowadzenie ślubowanie nietrzeźwi krazdzież z włamaniem Boże Ciało 2018 nietrzeźwy kierujący wypadek drogowy