Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najcześciej czytane

 1. Zatrzymany z kontrabandą

  Kilkadziesiąt tysięcy papierosów bez akcyzy nie trafi na rynek dzięki kryminalnym z łęczyckiej komendy policji. Policjanci zabezpieczyli kontrabandę wartą ponad 50 tys. zł i zatrzymali podejrzanego.

 2. Niewybuch z czasów II Wojny Światowej

  Nietypowe znalezisko w Dzierżbiętowie. W trakcie prac polowych znaleziono niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy zabezpieczali teren do czasu przekazania pocisku saperom z Tomaszowa Mazowieckiego.

 3. Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

  Szybka reakcja i współpraca dyżurnego oraz policjantów prewencji uratowała życie 31-letniemu mężczyźnie. Policjanci w ostatniej chwili zdjęli desperatowi pętlę zaciśniętą na szyi.

 4. Przedszkolaki rozmawiały o bezpieczeństwie w czasie letniego wypoczynku

  Z życzeniami radosnych, wypełnionych zabawami wakacji do Przedszkola nr 1 w Łęczycy zawitał dzielnicowy. Rozdając kamizelki odblaskowe przypomniał o zasadach bezpiecznego wypoczynku.

 5. Poszukiwany kradł w sklepie

  Policjanci z łęczyckiej komendy interweniowali w związku z zatrzymaniem 17 – letniego złodzieja, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

 6. Zatrzymany za kradzież

  Policjanci z komendy w Łęczycy zatrzymali 17 – latka podejrzanego o kradzieże w markecie. Nastolatek przebywał na niepowrocie z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

 8. Policjanci zabezpieczyli kontrabandę wartą ponad 1,2 mln zł

  Policjanci z komend w Kutnie i Łęczycy wspólnie z celnikami na terenie gminy Witonia ujawnili i zabezpieczyli 1703 kilogramy suszu tytoniowego oraz 69 kilogramów gotowego tytoniu bez polskich znaków akcyzy i zatrzymali 37-letniego właściciela nielegalnego towaru. Wartość kontrabandy wyceniono na ponad 1,2 miliona złotych.

 9. ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA MSWiA

  Śniegu jak confetti i samych słonecznych dni w każdym nowym kalendarzu… Spokojnych i bezpiecznych świąt życzą minister i wiceministrowie spraw wewnętrznych i administracji oraz szefowie Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Biura Ochrony Rządu.

 10. Skradziona krowa odzyskana przez łęczyckich policjantów

  Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Piątku udowodnił, że dla niego służba to nie tylko praca w godzinach wyznaczonych w grafiku służbowym. Kiedy na terenie gminy skradziono krowę policjant skutecznie udaremnił nielegalną sprzedaż i odnalazł zwierzę, które miało trafic do ubojni. Sprawca usłyszał już zarzuty, Grozi mu do kara do 5 lat więzienia.

Linki

Tagi

nietrzeźwi substancje psychotropowe fałszywy alarm włamanie kradzież z włamaniem porozumienie oszustwo wychłodzenie organizmu wypadek drogowy ruch drogowy kradzież podsumowanie uszkodzenie mienia narkotyki nietrzeźwy kierujący krazdzież z włamaniem program profilaktyczny prewencja program święto policji pasy kradzież rozbójnicza próby samobójcze debata uratowana przez policjantów kontrabanda niewybuch uprowadzenie Boże Ciało 2018 poszukiwania marihuana nietrzeźwy rowerzysta po służbie kryminalni nietrzeźwa matka dzielnicowy profilaktyka rozbój ferie weekend na drodze bójka i pobicie nietrzeźwi kierujący Turniej uszkodzenie ciała akcyza ustawa o ochronie zwierząt prolilaktyka odblaski ślubowanie działania ruchu drogowego