Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Nieuczciwy znalazca karty odpowie za włamanie

  17 lutego 2021 roku kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali 19-latka, który przy użyciu znalezionej karty płatniczej dokonał zakupów. W ten sposób włamał się na konto prawowitego właściciela uszczuplając je o kilkaset złotych. Podejrzany usłyszał łącznie sześc zarzutów kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 2. Złodziej wpadł na gorącym uczynku

  Policjanci z łęczyckiej komendy zatrzymali 20–latka podejrzanego o kradzieże markowych perfum i szczoteczek elektrycznych. Złodziej wpadł w ręce pracowników dyskontu, tuż po tym jak próbował uciec ze skradzionym łupem. Kryminalni udowodnili mu, że to nie jedyna kradzież na jego koncie. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Wysoka wykrywalność rezultatem pracy 2018 roku

  4 lutego 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycy odbyła się odprawa podczas, której podsumowano wyniki pracy łęczyckiej policji. Rezultatem 2018 roku była wysoka wykrywalność. Wyniki osobiście poznał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi Włodzimierz Kalinowski oraz zaproszeni goście. Dodatkowo wydarzeniu towarzyszyły podziękowania za zaangażowanie w służbie oraz odbyło się oficjalne przekazanie nowego radiowozu.

 4. Najlepszy Kierownik Dzielnicowych woj. łódzkiego

  Asp.szt. Sebastian Kieliszek z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy został najlepszym kierownikiem rewiru dzielnicowych w eliminacjach wojewódzkich do konkursu „Dzielnicowy Roku 2018”. Finał wyłonił również najlepszego dzielnicowego garnizonu łódzkiego. Rywalizację, w której udział wzięło 44 dzielnicowych na piątym miejscu ukończył asp.szt Mariusz Brząkała zaś asp. Dominik Wojtczak uplasował się na 23 pozycji. Gratulujemy!.

 5. Powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy

  04 kwietnia 2017 roku mł. insp. Andrzej Bukowiecki podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego odebrał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy.

Linki

Tagi

utonięcie nietrzeźwy rowerzysta amunicja wypadek drogowy uszkodzenie mienia próby samobójcze nietrzeźwy kierujący oszustwo nietrzeźwi kierujący prewencja porozumienie poszukiwany marihuana uszkodzenie ciała turniej nietrzeźwa matka ślubowanie wypadek śmiertelny wychłodzenie organizmu wandale niewybuch papierosy program działania ruchu drogowego krazdzież z włamaniem kontrabanda kradzież rozbójnicza nielegalny tytoń i papierosy nieszczęśliwy wypadek kradzież z włamaniem debata program profilaktyczny ferie kradzież zbiórka krwi dzielnicowy poszukiwania rozbój ruch drogowy włamanie bójka i pobicie uratowana przez policjantów akcyza podsumowanie kradzież sklepowa groźby karalne nietrzeźwi profilaktyka narkotyki obywatelskie ujęcie