Mianowania na stanowiska starszych dzielnicowych - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Mianowania na stanowiska starszych dzielnicowych

Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na nowo utworzone stanowisko starszego dzielnicowego.

02 marca 2017 roku Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy wręczył rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe. Awans otrzymało trzech funkcjonariuszy w uznaniu za  codzienną, aktywną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powierzonego rejonu. Wyróżnionym policjantom gratulował również naczelnik Wydziału Prewencji kom. Arkadiusz Pęczek.

Utworzenie stanowiska starszego dzielnicowego było jednym z założeń realizowanego programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”. Zgodnie z nimi zmieniła się formuła służby dzielnicowego, której priorytetem jest praca na rzecz i bliżej społeczeństwa.

Wytyczne mówiły, również o utworzeniu rejonów miejskich i pozamiejskich. Dlatego też w Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycy począwszy od 01 marca 2017 roku obowiązuje nowy podział rejonów przyporządkowanych poszczególnym dzielnicowym. Szczegółowe, uaktualnione informacje na ten temat znajdą państwo w zakładce „Dzielnicowy bliżej nas” oraz aplikacji „Moja Komenda”.