Policjanci z łęczyckiej komendy wyróżnieni - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z łęczyckiej komendy wyróżnieni

27 sierpnia 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także nagrody przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego i Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie. Wśród wyróżnionych byli również policjanci z łęczyckiej komendy.

Podczas uroczystej zbiórki oprócz złożenia ślubowanie przez 21 nowo przyjętych policjantów odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień funkcjonariuszom za wzorową służbę i osiągnięte w niej wyniki. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał 6 nagród, Komendant Główny Policji – 8, natomiast Komendant Wojewódzki Policji nagrodził 39 funkcjonariuszy z naszego garnizonu.
Wśród nagrodzonych było trzech stróżów prawa z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. Nagrodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł.insp.Tomasza Olczyka odebrał asp.szt. Marcin Olszewski, zaś asp.szt. Sebastian Kieliszek oraz asp. Damian Dudkiewicz otrzymali nagrody Komendanta Wojewódzkiego Policji. Wszystkim Wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje. Mł.insp.Tomasz Olczyk pogratulował nagrodzonym, stawiając ich za wzór dla ślubujących dziś funkcjonariuszy.