Ważne informacje - 5 artykułów

rekrutacja

Aktualności

Sisi - pogromczyni nudy!
Krajowa Mapa Zagrożeń
Ochrona prawna Funkcjonariuszy
Dzielnicowy Bliżej Nas
Aplikacja "Moja Komenda"

Najcześciej czytane

 1. Historyczne wspomnienie o funkcjonariuszach Policji Państwowej

  26 listopada przypada rocznica śmierci przodownika Stanisława Urbanka. Z tej okazji na terenie zespołu szkół mechanizacji rolnictwa w Piątku odbyła się lekcja historii poświęcona funkcjonariuszom Policji Państwowej. O losach tych którzy zginęli w obronie Ojczyzny opowiadał Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939” w Łodzi. Głównym punktem wydarzenia było złożenie kwiatów pod tablicą poświęconą tragicznie zamordowanego policjanta Stanisława Urbanka.

 2. Zbliża się „Doborowy Czwartek”

  Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji na DOBOROWY CZWARTEK do Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. Czekamy na Was 1 grudnia od godziny 12:00 do15:00.

 3. Jazda quadem, a przepisy ruchu drogowego

  Coraz częściej na naszych drogach możemy spotkać pojazd, który powszechnie używany jest do sportu i rekreacji. Nie brakuje go również w szeregach służb mundurowych jak i ratujących ludzkie życie. Mowa tu o czterokołowcu, który nazywany jest quadem. Jak z niego korzystać i jakie wymagania musimy spełnić aby nie narazić się na konsekwencje prawne?.

 4. Zarzuty za posiadanie mefedronu

  25 maja 2022 roku policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z łęczyckiej komendy zatrzymali 22-latka podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Mężczyzna dilerkę z mefedronem usiłował ukryć w skarpecie. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. „Świeć Odblaskiem – BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE”

  ​W ramach obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy wraz ze Szkołą Podstawową imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, była współorganizatorem wydarzenia pod nazwą „ŚWIEĆ ODBLASKIEM – BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE”. Celem organizatorów było zwrócenie uwagi na poprawę bezpieczeństwa pieszych i ograniczenie liczby wypadków drogowych.

Linki

Tagi

bójka i pobicie prewencja krwiodawstwo papierosy pirat drogowy profilaktyka poszukiwania ferie dzielnicowi uprowadzenie narkotyki kradzież z włamaniem kontrabanda obywatelskie ujęcie kradzież sklepowa nietrzeźwi kierujący zdarzenie drogowe zniszczenie mienia program profilaktyczny wypadek śmiertelny dzielnicowy nietrzeźwy rowerzysta wypadek drogowy rozbój nietrzeźwi akcyza nielegalny tytoń i papierosy nietrzeźwy kierujący program nielegalny tytoń prędkość w zabudowanym wychłodzenie organizmu krazdzież z włamaniem oszustwo kradzież z włamainiem zostań policjantem niewybuch uszkodzenie ciała włamanie podsumowanie kradzież rozbójnicza poszukiwany nieszczęśliwy wypadek próby samobójcze kradzież działania ruchu drogowego marihuana uszkodzenie mienia uratowana przez policjantów ruch drogowy
Powrót na górę strony