Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najcześciej czytane

 1. Zarzut za posiadanie amfetaminy

  Kryminalni łęczyckiej komendy zatrzymali 30 – latka i zabezpieczyli blisko 19 gram amfetaminy. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Promowali zawód policjanta

  Podczas imprezy patriotyczno-sportowej odbywając się na łęczyckiej starówce funkcjonariusze KPP w Łęczycy zachęcali do wstąpienia w szeregi policji.

 3. Działania przeciwko przestępczości narkotykowej

  Policjanci z łęczyckiej komendy od początku tygodnia prowadzą wzmożone działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej, ze szczególnym uwzględnieniem narkotyków syntetycznych. Efektem dotychczasowej akcji policjantów była likwidacja nielegalnej uprawy konopi indyjskich na terenie gminy Góra św. Małgorzaty, oraz zatrzymanie 18-latka posiadającego substancje odurzające.

 4. Poszukiwani listami gończymi zatrzymani

  Policjanci wydziału kryminalnego łęczyckiej komendy w ostatnich dniach zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości trafili już do wiezienia.

 5. Sto litrów krwi na stulecie Policji

  Po takim hasłem policjanci z łęczyckiej komendy organizują zbiórkę krwi. Cel jest jeden – zebrać sto litrów krwi dla uczczenia setnej rocznicy powstania Policji, którą będziemy świętować w przyszłym roku. Inauguracyjna zbiórka odbędzie się już 23 kwietnia 2018r. Przez budynkiem komendy stanie mobilny punkt poboru krwi, w którym każdy będzie mógł włączyć się w akcję i oddać ten cenny dar życia. Zaczynamy w stulecie odzyskania niepodległości i kończymy w setną rocznice powstania Policji. Zapraszamy wszystkich.

 6. Lekcja z policjantem

  W plan zajęć uczniów II klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy wpisała się lekcja, której tematem było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Tym razem w rolę nauczyciela ośmiolatków wcielili się policjanci z Łęczycy.

 7. Wstąp w szeregi Policji – zapraszamy na spotkanie!

  19 września 2018 roku podczas imprezy sportowej z okazji 100 – lecia Niepodległości na terenie łęczyckiej starówki odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące służby w Policji. Wydarzenie będzie miało charakter informacyjny, na którym osoby zainteresowane będą mogły poznać szczegóły związane z rekrutacją, ale również wymogi, jakie musi spełnić każdy kandydat ubiegający się o przyjęcie do służby w Policji.

 8. Mianowania na stanowiska starszych dzielnicowych

  Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na nowo utworzone stanowisko starszego dzielnicowego.

 9. Zostań Jednym z Nas

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 10. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

Linki

Tagi

nietrzeźwi kierujący prewencja wypadek drogowy nietrzeźwa matka weekend na drodze ślubowanie kontrabanda po służbie nietrzeźwy rowerzysta akcyza ferie niewybuch fałszywy alarm krazdzież z włamaniem kradzież program profilaktyczny program odblaski nietrzeźwi ruch drogowy kradzież z włamaniem porozumienie święto policji próby samobójcze Boże Ciało 2018 pasy dzielnicowy nietrzeźwy kierujący narkotyki substancje psychotropowe podsumowanie ustawa o ochronie zwierząt debata działania ruchu drogowego profilaktyka uratowana przez policjantów kradzież rozbójnicza oszustwo poszukiwany uprowadzenie Turniej poszukiwania włamanie bójka i pobicie wychłodzenie organizmu marihuana kryminalni rozbój uszkodzenie mienia prolilaktyka