Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci spełnili marzenie Dominiki

Marzeniem Dominiki jest zostać policjantką, lecz z uwagi na niepełnosprawność ten cel jest odległy. Dlatego, aby 15-latka poczuła się prawdziwą policjantką odwiedziła mury łęczyckiej komendy.

Dzięki zaangażowaniu łęczyckich policjantów Dominika spełniła swoje marzenie. Choć przez chwilę mogła poczuć się policjantką zwiedzając łęczycką jednostkę. 15-latkę interesowało wszystko co wiąże się z pracą w niebieskiej formacji. Wycieczkę rozpoczęła od zwiedzania gabinetu Komendanta, gdzie zajmując fotel „wcieliła” się w jego rolę. Przyglądając się codziennej pracy stróżów prawa imponowała im znajomością stopni policyjnych. Jednym z punktów wycieczki było zwiedzanie radiowozu. Największym zainteresowaniem młodej dziewczyny cieszyła się służba kryminalna. Tutaj z ciekawością wysłuchała informacji przekazywanych przez technika kryminalistyki, jednocześnie poznając tajniki jego pracy.

Życzymy Dominice dużo zdrowia i uśmiechu, a także realizacji jeszcze wielu marzeń. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić choć jedno z nich.

  • policjant z dwiema osobami stoją przy sztandarze policji
  • policjant z miernikiem prędkości , obok kobieta z mężczyzną
  • kobieta z policjantem w radiowozie
  • policjanta z kobietą i mężczyzną
  • dwóch policjantów a pomiędzy nimi kobieta . stoją na tle kolorowego baneru
Powrót na górę strony