Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najcześciej czytane

 1. Włamywacz i paser z narkotykami w rękach policji

  Policjanci z łęczyckiej komendy zatrzymali 32 – latka podejrzewanego o włamania oraz starszego o 4 lata mężczyznę, który nabył mienie pochodzące z tego przestępstwa. Dodatkowo w mieszkaniu pasera policjanci poza skradzionym łupem ujawnili narkotyki. Mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

 2. Sto litrów krwi na stulecie Policji

  Po takim hasłem policjanci z łęczyckiej komendy organizują zbiórkę krwi. Cel jest jeden – zebrać sto litrów krwi dla uczczenia setnej rocznicy powstania Policji, którą będziemy świętować w przyszłym roku. Inauguracyjna zbiórka odbędzie się już 23 kwietnia 2018r. Przez budynkiem komendy stanie mobilny punkt poboru krwi, w którym każdy będzie mógł włączyć się w akcję i oddać ten cenny dar życia. Zaczynamy w stulecie odzyskania niepodległości i kończymy w setną rocznice powstania Policji. Zapraszamy wszystkich.

 3. II Obchody „Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej” w Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycy

  Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczystości związane z obchodami „Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej”. Były to drugie obchody zorganizowane przez funkcjonariuszy łęczyckiej komendy.

 4. Nietrzeźwi rowerzyści na drogach powiatu łęczyckiego

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z KPP w Łęczycy, w ciągu ostatniej doby wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących rowerami. We wszystkich przypadkach policjanci zastosowali karę grzywny, w formie mandatu karnego.

 5. 17-latek z zarzutami

  Policjanci z łęczyckiej komendy ustalili sprawcę zniszczenia mienia. 17-letni wandal odpowie także za kradzież sklepową. Za takie przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

 6. Policja apeluje -”Piłeś nie jedź”

  Pomimo podejmowanych działań dotyczących eliminowania nietrzeźwych kierujących poruszających się po drogach naszego powiatu, przepisy te nadal są lekceważone zwłaszcza przez użytkowników jednośladów, którzy stanowią jedną z najbardziej zagrożonych grup uczestników ruchu drogowego.

 7. Działania „Kaskada”

  Policjanci z łęczyckiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami z sąsiednich powiatów prowadzili działania skierowane na ujawnianie wykroczeń w ruchu drogowym pod nazwą „Kaskada”.

 8. Sto litrów krwi na stulecie Policji

  Funkcjonariusze z KPP w Łęczycy zapraszają 23 kwietnia 2018 roku przed budynek jednostki, gdzie od godz. 9.00 będzie prowadzona zbiórka krwi pod hasłem: „Sto litrów krwi na stulecie policji”. Akcja ma charakter otwarty, zapraszani są więc wszyscy chętni.

 9. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

 10. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

Linki

Tagi

program profilaktyczny paserstwo poszukiwania próby samobójcze rozbój ślubowanie ruch drogowy włamanie spotkania ze społeczeństwem kryminalni kradzież substancje psychotropowe dzielnicowy nietrzeźwy kierujący nietrzeźwa matka pasy uratowana przez policjantów uprowadzenie oszustwo fałszywy alarm bójka i pobicie narkotyki Turniej kardzież podpalenie akcyza kradzież rozbójnicza niewybuch Policja odblaski wypadek drogowy prewencja kradzież z włamaniem uszkodzenie mienia nieszczęśliwy wypadek działania ruchu drogowego program podsumowanie wychłodzenie organizmu nietrzeźwi porozumienie uszkodzenie ciała krazdzież z włamaniem nietrzeźwy rowerzysta profilaktyka poszukiwany debata kontrabanda nietrzeźwi kierujący ferie