Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 2. Nasz kolega na podium

  St. sierż. Damian Tybińkowski z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy stanął na podium podczas IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kick-boxingu, które odbyły się w dniach 10-12 czerwca br. w Sanoku.

 3. Poszukiwany wpadł w ręce mundurowych bo przeszedł na czerwonym świetle

  Mundurowi z łęczyckiego ruchu drogowego zatrzymali poszukiwanego, który przed wymiarem sprawiedliwości przez ostatnich kilka lat ukrywał się w Holandii. Wpadł w ręce stróżów prawa bo przeszedł przez jezdnię przy zapalonym czerwonym świetle.

 4. Zatrzymany z kontrabandą

  Kryminalni z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali 25 – latka i ujawnili 3440 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Wojewódzkie obchody Święta Policji w Garnizonie Łódzkim

  Wojewódzkie Obchody Święta Policji w tym roku odbyły się w Skierniewicach. W trakcie uroczystości odznaczono policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

 6. Pracownik zatrzymany za kradzież

  Policjanci zatrzymali 26 – latka, który okradał swojego pracodawcę z drutu spawalniczego. Straty wyceniono na ponad 1200 złotych. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Policjanci uratowali kobietę

  Dwaj policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego komendy powiatowej Policji w Łęczycy uratowali kobietę, która próbowała popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze zdjęli pętlę z szyi 38 – latki.

 8. Nietrzeźwi na drogach powiatu łęczyckiego

  W ciągu ostatnich trzech dni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy wyeliminowali z dróg powiatu łęczyckiego trzech nietrzeźwych kierujących. Odnotowali pięć kolizji drogowych w tym jedną z udziałem nietrzeźwej kierującej.

 9. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 10. Włamał się do sklepu

  Kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali 17 – latka, który włamał się do sklepu na terenie gminy Grabów. Straty wyceniono na blisko 1000 zł. Przestępstwo jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Linki

Tagi

próby samobójcze utonięcie narkotyki wypadek drogowy komendant nietrzeźwi podsumowanie porozumienie uratowana przez policjantów Turniej poszukiwany włamanie działania ruchu drogowego profilaktyka uszkodzenie mienia kontrabanda krazdzież z włamaniem rozbój program profilaktyczny kradzież