Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Obchody Narodowego Święta Niepodległości i Święta Służby Cywilnej w garnizonie łódzkim

  W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz Święta Służby cywilnej 9 listopada 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka policjantów i pracowników garnizonu łódzkiego. Podczas obchodów wręczono odznaczenia państwowe i resortowe, wyróżniono policjantów i pracowników Policji. Wśród odznaczonych łęczyccy policjanci i Wójt Gminy Góra Św. Małgorzaty.

 2. Spotkanie z uczniami klas mundurowych

  Łęczyccy policjanci wspólnie z Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Łęczycy Panią Anetą Krysztofiak spotkali się z uczniami klas mundurowych Zespołu Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Policjanci między wieloma omawianymi tematami zachęcali do wstępowania w przyszłości w szeregi policji.

 3. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 4. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

 5. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 6. Finał Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa

  18 listopada 2016 roku w Hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 7w Łodzi odbyła się XI edycja wojewódzkiego finału konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Konkurs adresowany jest do uczniów drugich klas szkół podstawowych całego województwa łódzkiego i uczestniczą w nim pary zawodników złożone z dziewczynki i chłopca, którzy reprezentują swoją szkołę. Najlepiej kibicującą grupą okazały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Witoni.

 7. Powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy

  04 kwietnia 2017 roku mł. insp. Andrzej Bukowiecki podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego odebrał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy.

 8. Święto Policji 2017

  25 lipca 2017 roku odbyły się obchody Święta Policji. Tegoroczne obchody poprzedziła Msza Święta w intencji policjantów i pracowników cywilnych w Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Błoniu. Ceremonia wręczenia nominacji na wyższe stopnie policyjne odbyła się przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

 9. Łęczyccy policjanci podsumowali 2016 rok

  01 lutego 2017 roku podczas odprawy służbowej z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasza Olczyka, Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński podsumował stan bezpieczeństwa i wyniki pracy policjantów z Łęczycy za 2016 rok.

 10. Niebieski Bieg Niepodległościowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  Niebieski Bieg Niepodleglościowy , w którym wzięli udział policjanci i pracownicy policji za nami. Łęczycką Komendę reprezentowała sierż.szt. Joanna Andrzejczak. Nie było łatwo ale zarówno pogoda ducha jak i warunki atmosferyczne sprzyjały aktywnej rywalizacji. Jak podkreślali wszyscy uczestnicy nie chodziło o zwycięstwo a o integracje środowiska policyjnego i promocję zdrowego trybu życia. Malowniczy teren Lasu Łagiewnickiego okazał się dość wymagający tym większe gratulacje dla biegaczy.

Linki

Tagi

ruch drogowy niewybuch pasy nieszczęśliwy wypadek odblaski bójka i pobicie kradzież program poszukiwany komendant spotkania ze społeczeństwem uszkodzenie ciała podpalenie włamanie nietrzeźwy rowerzysta uratowana przez policjantów rozbój poszukiwania nietrzeźwy kierujący kradzież z włamaniem nietrzeźwi Turniej próby samobójcze prolilaktyka kontrabanda uprowadzenie narkotyki dzielnicowy program profilaktyczny wypadek drogowy profilaktyka utonięcie ustawa o ochronie zwierząt nietrzeźwi kierujący ślubowanie porozumienie działania ruchu drogowego wychłodzenie organizmu substancje psychotropowe akcyza uszkodzenie mienia podsumowanie oszustwo prewencja ferie krazdzież z włamaniem kradzież rozbójnicza Policja kryminalni