Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Ślubowanie nowo przyjętego policjanta

  "Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą złożył przyjęty do służby funkcjonariusz. Nowy policjant ślubując na sztandar tym samym wstąpił w szeregi polskiej Policji.

 2. Majówka Zdrowia z Policją

  20 maja 2017 roku policjanci łęczyckiej komendy uczestniczyli w XXIV Powiatowej Majówce Zdrowia i Dniu Godności Osób Niepełnosprawnych.

 3. Klasa mundurowa w Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycy

  19 maja 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycy gościliśmy uczniów klasy mundurowej ze Szkoły im. J. Grodzkiej w Łęczycy.

 4. Nieletni staną przed sądem

  Policjanci z komendy w Łęczycy zatrzymali dwóch nastolatków. Chłopcy, kopiąc i uderzając 14 – latka chcieli zabrać mu pieniądze i telefon komórkowy. Podczas zatrzymania jeden z agresorów naruszył nietykalność i znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

 5. Dzielnicowi w Szkole Podstawowej w Piątku

  W Szkole Podstawowej w Piątku odbyło się spotkanie rodziców z dzielnicowymi służącymi w Rewirze Dzielnicowych w Piątku.

 6. II Rodzinny Piknik Kajakowy z Policją

  Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy była współorganizatorem tegorocznego II Rodzinnego Pikniku Kajakowego.

 7. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem

  W Łęczycy na drodze wojewódzkiej W-703 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego Audi A6. Kontrola wykazała, że mężczyzna był nietrzeźwy. Policjanci sprawcy uniemożliwili dalsza jazdę, także zatrzymali mu uprawnienia do kierowania.

 8. Zatrzymany z marihuaną

  Policjanci zatrzymali 22-latka i zabezpieczyli marihuanę. Przestępstwo jest zagrożone do 3 lat pozbawienia wolności.

 9. Ładna pogoda zachęciła motocyklistów do wyprowadzenia maszyn i rozpoczęcia sezonu motocyklowego 2017

  W województwie łódzkim 2016 roku motocykliści uczestniczyli w184 wypadkach, w których zginęło 8 osób, a rannych zostało 157 kierujących jednośladów. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach, ale też o kulturę i życzliwość. Na drogach nie powinno dochodzić do rywalizacji – kto jest najważniejszy i kto ma pierwszeństwo. Wszyscy jesteśmy równoprawnymi użytkownikami dróg.

 10. MUNDUROWY DZIEŃ DZIECKA

Linki

Tagi

nietrzeźwy kierujący nieszczęśliwy wypadek wypadek drogowy rozbój kradzież z włamaniem substancje psychotropowe niewybuch odblaski prolilaktyka uratowana przez policjantów bójka i pobicie ustawa o ochronie zwierząt nietrzeźwy rowerzysta program próby samobójcze kradzież rozbójnicza Policja uprowadzenie działania ruchu drogowego wychłodzenie organizmu porozumienie nietrzeźwi kryminalni akcyza kontrabanda nietrzeźwi kierujący uszkodzenie ciała dzielnicowy krazdzież z włamaniem pasy ruch drogowy uszkodzenie mienia ślubowanie Turniej narkotyki utonięcie poszukiwania spotkania ze społeczeństwem profilaktyka ferie oszustwo kradzież włamanie podsumowanie prewencja podpalenie komendant program profilaktyczny poszukiwany