Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Zdjął mundur i wskoczył do rzeki by ratować ludzkie życie

  20 września 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyło się uroczyste ślubowanie policjantów oraz wręczenie nagród i wyróżnień. Podczas tej uroczystości zostało też wręczone wyróżnienie dla policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy

 2. Policjanci uratowali ludzkie życie

  Łęczyccy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o próbie samobójczej jednego z mieszkańców Łęczycy udaremnili próbę samobójczą.

 3. Spotkanie policjantów z dziećmi

  W przedszkolu numer 1 w Łęczycy oraz w Szkole Podstawowej w Witoni odbyły się spotkania przedszkolaków i uczniów szkoły z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. Głównymi tematami omawianymi z dziećmi w placówkach było bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwo w kontaktach z obcymi osobami.

 4. ,,Kręci mnie Bezpieczeństwo ...przez cały rok szkolny” w powiecie łęczyckim

  Łęczyccy policjanci kontynuując realizację założeń kampanii profilaktycznej Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka odwiedzają szkoły powiatu łęczyckiego, by z dziećmi i młodzieżą rozmawiać o bezpieczeństwie.

 5. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

 6. Jesień na drodze...

  Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina.

 7. Areszt dla 29 – latka

  Sąd Rejonowy w Łęczycy przychylił się do wniosku Policji i prokuratury i zastosował tymczasowy areszt wobec 29 – latka, który napadł na ekspedientkę w sklepie.

 8. Policjanci apelują - dbajmy o bezpieczeństwo na drodze!

  Jesienna pogoda, nadmierna prędkość, lekkomyślność kierowców a także prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

 9. Mianowania na stanowiska starszych dzielnicowych

  Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na nowo utworzone stanowisko starszego dzielnicowego.

 10. Dzielnicowi prowadzą spotkania z mieszkańcami

  W ostatnich dniach dzielnicowi w różnych rejonach powiatu łęczyckiego spotykali się z mieszkańcami i rozmawiali o bezpieczeństwie.

Linki

Tagi

nietrzeźwi nietrzeźwy rowerzysta rozbój substancje psychotropowe nietrzeźwy kierujący program profilaktyczny nieszczęśliwy wypadek uszkodzenie ciała utonięcie włamanie krazdzież z włamaniem dzielnicowy ustawa o ochronie zwierząt prolilaktyka uprowadzenie Policja porozumienie profilaktyka pasy poszukiwany próby samobójcze komendant kradzież z włamaniem podpalenie narkotyki uszkodzenie mienia odblaski bójka i pobicie ruch drogowy uratowana przez policjantów nietrzeźwi kierujący kradzież kontrabanda działania ruchu drogowego wypadek drogowy akcyza podsumowanie prewencja ferie ślubowanie niewybuch wychłodzenie organizmu kryminalni poszukiwania Turniej oszustwo kradzież rozbójnicza spotkania ze społeczeństwem program