Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Piknik rodzinny w Jankowie

  Łęczyccy policjanci uczestniczyli w imprezie plenerowej w Jankowie podczas której w ramach kampanii pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą” przypominali o bezpieczeństwie podczas wakacji, promowali program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikację „Moja Komenda”.

 2. O bezpieczeństwie w Grabowie

  W Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Grabowie odbyło się spotkanie policjantów łęczyckiej komendy z uczestnikami półkolonii podczas którego w ramach kampanii pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą” przypominali o bezpieczeństwie podczas wakacji.

 3. Wspólne działania łęczyckiej Policji, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kutnie i Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łęczycy.

  15 lipca 2017 roku na terenie targowiska miejskiego w Łęczycy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy wraz z pracownikiem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kutnie oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łęczycy podjęli wspólne działania, które miały zweryfikować przestrzeganie przepisów związanych z handlem wyrobami wędliniarskimi oraz przetworami mięsnymi.

 4. Zostań policjantem!

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 5. Podsumowanie akcji „Prędkość”

  Policjanci z łęczyckiego ruchu drogowego w ślad za mundurowymi w całej Polsce w dniach 14 – 16 lipca prowadzili działania pn: „Prędkość”.

 6. Policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia

  Kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali 33 – letniego złodzieja i odzyskali część skradzionego mienia. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 8. Dzielnicowi ujawnili narkotyki

  Dzielnicowi z rewiru dzielnicowych w Piątku zatrzymali dwóch 21 – latków i zabezpieczyli marihuanę oraz mefedron. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 9. Działania pn: „Akweny”

  Policjanci z łęczyckiej komendy wzięli udział w ponadpowiatowych działaniach pn: „Akweny” ukierunkowanych na budowanie właściwych postaw podczas wypoczynku nad wodą w ramach kampanii pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą”.

 10. W upały uważajmy szczególnie na dzieci, osoby starsze i zwierzęta

  Policja apeluje szczególnie do osób dorosłych. Nawet jeśli wydaje się nam, że załatwienie jakiejś sprawy zajmie niewiele czasu, podczas upałów nawet na chwilę nie pozostawiajmy swoich podopiecznych samych w pojazdach. Przez brak rozwagi może dojść do narażenia ludzkiego życia. Taka troska powinna dotyczyć także zwierząt. Pozostawienie czworonogów w wysokiej temperaturze w aucie to znęcanie się nad zwierzęciem, za które zgodnie z ustawą grozi kara nawet do 2 lat więzienia

Linki

Tagi

poszukiwania włamanie ślubowanie pasy spotkania ze społeczeństwem oszustwo komendant kradzież rozbójnicza program nietrzeźwi kierujący utonięcie akcyza kradzież wychłodzenie organizmu poszukiwany ruch drogowy ustawa o ochronie zwierząt kryminalni narkotyki krazdzież z włamaniem odblaski nietrzeźwy rowerzysta nieszczęśliwy wypadek kontrabanda próby samobójcze substancje psychotropowe Turniej profilaktyka działania ruchu drogowego nietrzeźwi prolilaktyka rozbój niewybuch uszkodzenie mienia prewencja porozumienie Policja podpalenie dzielnicowy podsumowanie wypadek drogowy uratowana przez policjantów program profilaktyczny uprowadzenie uszkodzenie ciała kradzież z włamaniem ferie nietrzeźwy kierujący bójka i pobicie