Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Obchody Narodowego Święta Niepodległości i Święta Służby Cywilnej w garnizonie łódzkim

  W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz Święta Służby cywilnej 9 listopada 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka policjantów i pracowników garnizonu łódzkiego. Podczas obchodów wręczono odznaczenia państwowe i resortowe, wyróżniono policjantów i pracowników Policji. Wśród odznaczonych łęczyccy policjanci i Wójt Gminy Góra Św. Małgorzaty.

 2. Spotkanie z uczniami klas mundurowych

  Łęczyccy policjanci wspólnie z Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Łęczycy Panią Anetą Krysztofiak spotkali się z uczniami klas mundurowych Zespołu Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Policjanci między wieloma omawianymi tematami zachęcali do wstępowania w przyszłości w szeregi policji.

 3. Życzenia Komendanta Głównego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 4. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

 5. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 6. Finał Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa

  18 listopada 2016 roku w Hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 7w Łodzi odbyła się XI edycja wojewódzkiego finału konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Konkurs adresowany jest do uczniów drugich klas szkół podstawowych całego województwa łódzkiego i uczestniczą w nim pary zawodników złożone z dziewczynki i chłopca, którzy reprezentują swoją szkołę. Najlepiej kibicującą grupą okazały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Witoni.

 7. Powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy

  04 kwietnia 2017 roku mł. insp. Andrzej Bukowiecki podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Andrzeja Łapińskiego odebrał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łęczycy.

 8. Święto Policji 2017

  25 lipca 2017 roku odbyły się obchody Święta Policji. Tegoroczne obchody poprzedziła Msza Święta w intencji policjantów i pracowników cywilnych w Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Błoniu. Ceremonia wręczenia nominacji na wyższe stopnie policyjne odbyła się przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

 9. Łęczyccy policjanci podsumowali 2016 rok

  01 lutego 2017 roku podczas odprawy służbowej z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasza Olczyka, Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński podsumował stan bezpieczeństwa i wyniki pracy policjantów z Łęczycy za 2016 rok.

 10. Niebieski Bieg Niepodległościowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

  Niebieski Bieg Niepodleglościowy , w którym wzięli udział policjanci i pracownicy policji za nami. Łęczycką Komendę reprezentowała sierż.szt. Joanna Andrzejczak. Nie było łatwo ale zarówno pogoda ducha jak i warunki atmosferyczne sprzyjały aktywnej rywalizacji. Jak podkreślali wszyscy uczestnicy nie chodziło o zwycięstwo a o integracje środowiska policyjnego i promocję zdrowego trybu życia. Malowniczy teren Lasu Łagiewnickiego okazał się dość wymagający tym większe gratulacje dla biegaczy.

Linki

Tagi

kryminalni kradzież bójka i pobicie prewencja dzielnicowy substancje psychotropowe nieszczęśliwy wypadek Turniej pasy nietrzeźwy kierujący uszkodzenie ciała włamanie poszukiwany ślubowanie akcyza oszustwo ruch drogowy uszkodzenie mienia wychłodzenie organizmu działania ruchu drogowego ferie porozumienie próby samobójcze kradzież rozbójnicza spotkania ze społeczeństwem poszukiwania podpalenie uratowana przez policjantów nietrzeźwi kierujący odblaski podsumowanie narkotyki komendant nietrzeźwy rowerzysta uprowadzenie profilaktyka program profilaktyczny utonięcie Policja program rozbój wypadek drogowy ustawa o ochronie zwierząt kradzież z włamaniem kontrabanda niewybuch nietrzeźwi krazdzież z włamaniem prolilaktyka