Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Kryminalni zabezpieczyli amfetaminę

  Policjanci z łęczyckiej komendy zabezpieczyli 130 gramów amfetaminy Zarzut posiadania substancji psychotropowych usłyszała 38-latka z Łęczycy.

 2. Odznaka „Zasłużony Policjant” dla policjantów z Łęczycy

  19 września 2016 r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej odbyła się uroczysta akademia wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym, policjantom i pracownikom Policji województwa łódzkiego.

 3. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w gminie Daszyna i Świnice Warckie

  22 września 2016 roku w Urzędzie Gminy w Daszynie i Świnicach Warckich odbyły się kolejne spotkania w sprawie wdrożonego we wrześniu programu Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 4. Policjanci dla uczniów

  23 września 2016 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy prowadzili działania profilaktyczne w komendzie oraz w szkołach, gdzie wspólnie z pracownikiem WORD w Skierniewicach mówili przede wszystkim o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 5. Kontrabanda w stodole

  Policjanci z komendy powiatowej w Łęczycy zatrzymali 25 – latka i ujawnili 73 kilogramy suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia podatku akcyzowego wyniosła blisko 33 500 tysięcy złotych.

 6. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 7. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w gminie Góra Świętej Małgorzaty

  16 września 2016 roku w Urzędzie Gminy w Górze Świętej Małgorzaty odbyło się spotkanie w sprawie programu Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 8. Wypadek drogowy

  31 sierpnia 2016 roku około godziny 00.30 w miejscowości Wichrów w gminie Łęczyca doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.

 9. Zaproszenie na konferencję

  W związku z wdrażaniem na terenie powiatu łęczyckiego programu „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński zaprasza mieszkańców powiatu łęczyckiego na konferencję organizowaną:

 10. Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi z okazji Święta Policji

Linki

Tagi

nietrzeźwi podsumowanie porozumienie profilaktyka uratowana przez policjantów działania ruchu drogowego narkotyki nietrzeźwi kierujący wypadek drogowy poszukiwany program profilaktyczny Turniej uszkodzenie mienia substancje psychotropowe utonięcie rozbój kradzież próby samobójcze kontrabanda program komendant włamanie krazdzież z włamaniem kradzież rozbójnicza
Krajowa Mapa Zagrożeń
Telefon dla turystów
Telefon zaufania
Niebieska Linia
Wspólne osiedla
Stop agresji
Pokrzywdzeni
Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Ludzie to nie towar
Zielona strefa