Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Dzielnicowi rozmawiają z mieszkańcami

  Dzielnicowi z łęczyckiej komendy kontynuują cykl spotkań z mieszkańcami powiatu. Rozmawiają o bezpieczeństwie, zachęcają do współpracy, promują program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikację „Moja Komenda”.

 2. Kolejne uderzenie w przestępczość gospodarczą

  Policjanci z Łęczycy wraz z celnikami z Kutna zatrzymali 69 – latka, który przechowywał tytoń i alkohol bez polskich znaków akcyzy.

 3. O profilaktyce w Czernikowie

  Dzielnicowy spotkał się rodzicami uczniów ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie z którymi rozmawiał o bezpieczeństwie, przeciwdziałaniu narkomanii, przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Przybliżył program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”oraz aplikację „Moja Komenda”.

 4. Mianowania na stanowiska starszych dzielnicowych

  Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na nowo utworzone stanowisko starszego dzielnicowego.

 5. O bezpieczeństwie w Gimnazjum w Grabowie

  14 marca 2017 roku mł. asp. Agata Bierzyńska z uczniami Gimnazjum w Grabowie rozmawiała o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, odpowiedzialności karnej nieletnich oraz konsekwencjach zażywania środków odurzających i substancji psychotropowych.

 6. Medal PTTK dla łęczyckiej Policji

  Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy podinsp. Zbigniew Gruszczyński z rąk prezesa Pawła Czarneckiego odebrał medal dla Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy nadany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze za pomoc i współpracę.

 7. Kontrabanda na targowisku

  Za posiadanie tytoniu bez polskich znaków akcyzy odpowie 61 – latka w Łodzi. Policjanci zarekwirowali 7 kilogramów nielegalnego towaru.

 8. Spotkanie w Topoli Królewskiej

  Odpowiedzialność karna nieletnich była tematem spotkania dzielnicowej i policjantki z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii w Łęczycy z uczniami Gimnazjum w Topoli Królewskiej.

 9. Akcja „Pasy”

  16 marca 2017 roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy przeprowadzili działania pn. „Pasy”. Tego dnia mundurowi zwracali szczególną uwagę na korzystanie przez kierujących i pasażerów z pasów bezpieczeństwa oraz stosowanie urządzeń do przewożenia dzieci.

 10. Weekend na drodze

  W ciągu ostatnich trzech dni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy wyeliminowali z ruchu drogowego sześciu amatorów mocnych trunków, którzy mimo spożytego alkoholu kierowali rowerem lub samochodem.

Linki

Tagi

kradzież rozbójnicza Turniej nietrzeźwi kierujący oszustwo rozbój podsumowanie dzielnicowy narkotyki profilaktyka prewencja uratowana przez policjantów poszukiwania spotkania ze społeczeństwem nietrzeźwi kradzież z włamaniem krazdzież z włamaniem działania ruchu drogowego utonięcie ferie prolilaktyka program profilaktyczny próby samobójcze substancje psychotropowe odblaski akcyza podpalenie wychłodzenie organizmu uszkodzenie ciała porozumienie kryminalni niewybuch włamanie program poszukiwany komendant nieszczęśliwy wypadek pasy ustawa o ochronie zwierząt kradzież uszkodzenie mienia bójka i pobicie Policja kontrabanda uprowadzenie nietrzeźwy rowerzysta wypadek drogowy ruch drogowy