Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Aktualności

Najcześciej czytane

 1. Święto Policji 2016

  11 lipca 2016 roku przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji 2016.

 2. Zatrzymany z kontrabandą

  Kryminalni z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali 25 – latka i ujawnili 3440 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Nasz kolega na podium

  St. sierż. Damian Tybińkowski z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy stanął na podium podczas IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kick-boxingu, które odbyły się w dniach 10-12 czerwca br. w Sanoku.

 4. Poszukiwany wpadł w ręce mundurowych bo przeszedł na czerwonym świetle

  Mundurowi z łęczyckiego ruchu drogowego zatrzymali poszukiwanego, który przed wymiarem sprawiedliwości przez ostatnich kilka lat ukrywał się w Holandii. Wpadł w ręce stróżów prawa bo przeszedł przez jezdnię przy zapalonym czerwonym świetle.

 5. Spotkanie z podopiecznymi Klubu Samopomocy „Stara Szkoła”

  W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Witoni odbyło się spotkanie podopiecznych Klubu Samopomocy „Stara Szkoła” z policjantami z komendy powiatowej Policji w Łęczycy podczas którego rozmawiano o bezpieczeństwie.

 6. Włamał się do sklepu

  Kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali 17 – latka, który włamał się do sklepu na terenie gminy Grabów. Straty wyceniono na blisko 1000 zł. Przestępstwo jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 7. Policjanci uratowali kobietę

  Dwaj policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego komendy powiatowej Policji w Łęczycy uratowali kobietę, która próbowała popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze zdjęli pętlę z szyi 38 – latki.

 8. Kontrabanda

  To już kolejne w ostatnim czasie uderzenie w przestępczość gospodarczą. Policjanci z komendy powiatowej policji w Łęczycy zatrzymali 47 – latka i wspólnie ze służbą celną z Kutna zabezpieczyli ponad 17 tysięcy sztuk papierosów oraz 7 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Łączna wartość uszczuplenia podatku akcyzowego wyniosła blisko 20 tysięcy złotych.

 9. W bibliotece o bezpieczeństwie

  26 lipca 2016 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy Oddział dla Dzieci policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy przeprowadziła pogadankę na temat bezpiecznego wypoczynku.

 10. Wojewódzkie obchody Święta Policji w Garnizonie Łódzkim

  Wojewódzkie Obchody Święta Policji w tym roku odbyły się w Skierniewicach. W trakcie uroczystości odznaczono policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

Linki

Tagi

poszukiwany rozbój uratowana przez policjantów narkotyki utonięcie próby samobójcze nietrzeźwi kradzież profilaktyka Turniej program profilaktyczny wypadek drogowy porozumienie podsumowanie działania ruchu drogowego włamanie uszkodzenie mienia krazdzież z włamaniem kontrabanda komendant